Fundacja "Podzielmy się z Afryką"

mazowieckie - Polska
Informacja o Fundacja "Podzielmy się z Afryką"

Posiadamy szeroką hurtową ofertę kaw palonych z całego świata, kawy rozpuszczalnej liofilizowanej, kakao, jak i zielone surowe ziarna Arabiki i Robusty

Oferujemy możliwość stworzenia twojej własnej marki kawy, przy niskim minimum logistycznym.

Nasze kawy pochodzą z importu bezpośredniego, jak również jesteśmy członkiem kilku kooperatyw kawowych i współpracujemy z dużymi europejskimi hurtowniami co daje nam możliwość zaproponowania Państwu cen hurtowych od 15 kg kawy każdego rodzaju co odróznia naszą ofertę od dużych importerów którzy wymagają kupowania całych worków,a wiemy, że to dla małych palarni może stanowić duży problem.

Nazwa firmy:
Fundacja "Podzielmy się z Afryką"
Siedziba dla celów podatkowych:
Nowy Swiat 33/13
Miejscowość:
Województwo/okręg:
mazowieckie
Państwo:
Akceptowane formy płatności:
do uzgodnienia
Wyróżnieni dostawcy

SF TRADE